Anmälningslista frukostmöte 14 december 2018

André Jerleke, Nadox
Anders Magnusson, HK Sport & Golf AB
Andreas Karlsson, Apelrydskolan
Anette Andersson, Codeq AB
Anette Eriksson, Båstads GIF
Anna Eklund, SEB
Anna Johansson, Apelrydskolan
Anna-Karin Petersson, Ramsjögård Hotell
AnnMargreth Johansson,
Bengt Nilsson, Hammerglass
Belisa Berglund, Queen Travel AB
Björn Salmén, Arbetsförmedlingen
Camilla Sandberg, Hammerglass
Camilla von Schedvin, Handelsbanken
Carina Nilsson, Ljuskällan på Bjäre
Carina Paulsson, Strandängskolan 7-9
Caroline Jurvin Wersäll, Handelsbanken
Catharina Elofsson, Båstads kommun
Catharina Lindborg, Vävnadsrådet Helsingborg
Christer de la Motte, Båstads kommun
Christine Widd, Nadjafi & Kristensen 
Daniel Ravald, HR-AV Produkter
Ebba Krumlinde
Elin Moritz, Skånska Möten
Erik Lidberg, Båstads kommun
Eva H. Larsson, SEB
Fred Herjander, Lexus Munka Ljungby
Frida Nilsson, Örkelljunga Näringsliv
Gitte Dahlin, Båstad Carl Johan Bernadotte Rotaryklubb
Gunilla Hovenäs, Båstad Turism & Näringsliv
Hans Lanner, Båstad Turism & Näringsliv
Helena Mareniusson, Valhall Park Hotell
Ingrid Persson Skog, Språkguiden
Ingrid Thuresson, WITEC-Sweden
Jeanette Nilsson, Båstad Turism & Näringsliv
Johanna Lundqvist Björn, Johanna Form & Design
Jonas Mareniusson, Valhall Park Hotell
Karin Bengtsson, Båstad Turism & Näringsliv
Kerstin Gustafsson, Båstads kommun
Kristina Andersson, Båstad Rör AB
Lars Dahlin, Båstad Carl Johan Bernadotte Rotaryklubb
Lena Kello, Queen Travel AB
Linda Andersson, Hotell & SPA Lögnäs Gård
Lisa Härtsböle, MMB i Båstad 
Lotta Olmarker, Arena Båstad
Louise Dock, Louise Dock AB
Lukas Lindberg, Börjessons Bil
Malin Ivarsson, Äppelgårdens GK
Magnus Bertilsson, MMB i Båstad
Magnus Johansson, SEB
Malin Rosengren, Spirit Event
Marcus Bengtsson, Hotel Riviera Strand
Marianne Bittel, Soeder Countryhouse & Kitchen
Matilda Molina, Örkelljunga Näringsliv
Mia Nilsson, Hammerglass
Michael Bittel, Soeder Countryhouse & Kitchen
Mikael von Krassow, Föreningen Framtidsbygd Hjärnarp
Niclas Amrén, Bjair
Ninni Markow, TALBAR-Psykolog & HR-Partner
Ola Bjäråsen, Bjärråsen Redovisning
Pascal Lehmbeck Malmquist, MMB i Båstad
Paul Rösth, KattvikDesign
Per Reimertz, SEB
Pernilla Ahlqvist, Margretetorps Gästgifvaregård
Peter Ahlberg, Ahlberg Invest Båstad AB
Pia Martinsson, Bjair
Rebecca Lindén, Fastighetsbyrån
Renée Jerleke, Nadox
Sami Säppinen, Fysiotest Health Management
Sara Bergh, Arena Båstad
Sofia Nilsson, Ljuskällan på Bjäre
Susanne Hansen, Fastighetsbyrån
Thomas Petersson, Ladan i Boarp
Viktor Moberg, Inventlab AB
Viktor Hägerström, Arena Båstad
Wai Huynh, Malens Krog
Walter Hughes, Bronzebay
Yen Huynh, Malens Krog
Åsa Petersson, Ladan i Boarp
 

 

Det är FULLT men du är välkommen att sätta upp dig på en reservlista - Maila till till [email protected]